HakkımızdaHakkımızda

20 yılı aşkın özel eğitim tecrübesi ile Isparta ilinde eğitim-öğretime başlayan okulumuz sosyal ve ekonomik sektörler ile işbirliği yaparak hem ulusal ve hem uluslararası mesleki yeterliliğe sahip ,vatan sevgisi,meslek ahlakı ve mesleki değerlerle donatılmış; yenilikçi,  girişimci, yaratıcı, üretken ekonomiye değer katan aranan iş gücü yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Ülkemizin kalkınması için Mesleki eğitimin öneminin daha çok anlaşıldığı bu zamanda kamu, özel sektör ve sanayimizin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü karşılamak için teknik kolej projesi hayat bulmuştur. Geniş ve ferah sınıflarıyla, son teknolojiyle donatılmış atölye ve  derslikleriyle, Mesleki yeterliliğe sahip Hemşire Yrd. Sivil Havacılık ve Tasarım Atölyeleri ile Isparta ilimizde eğitime can vermekteyiz. 

Dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz. 

Hakkımızda

Whatsapp Destek

AHSEM KOLEJİ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?